| GabriellaLoveU a întrebat:

Am camera foto DIGITALA SAMSUNG S750, pot sa fac fotografii foarte bine, dar cand vreau sa le vizualizez sau sa le descarc se vad in dungi. ce defectiune are si daca stiti sa`mi spune`ti si cat costa reparatiile. Multumesc!

2 răspunsuri:
| claudiu93 a răspuns:

Incearca sa descarci pe alt calculator. poate problema este a calculaorului nu a camerei.

| GabriellaLoveU explică (pentru claudiu93):

Problema e de pe camera, dupa ce fac poza se vede cum trebuie la quick view ( nu stiu exact cum se traduce).dar cand vreau sa le vizualizez pe toate nu mai merge. poate fi de la display? thinking