| CyberDune28 a întrebat:

Am chromecast la un tv STARLIGHT si tot se pierde legatura telefon - tv (nu pot sa pun pauza de ex). E vina televiziourului? El reda doar imaginea. Ce pot sa fac? Sa le dau un email la astia de la Chromecast?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca scrie pe el made by Google. Sau scrie Google pe ambalaj inseamna ca este original. Chestia este ca mai sunt si chromecast-uri dar sunt copii ieftine si au hardware mai slab si functioneaza cu intreruperi.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai chrome cast original (made by Google) sau ceva replica?

| CyberDune28 explică (pentru Intruder19):

L-am luat de la Emag. Cred ca-i original. Cum verific?

| Intruder19 a răspuns (pentru CyberDune28):

Daca scrie pe el made by Google. Sau scrie Google pe ambalaj inseamna ca este original. Chestia este ca mai sunt si chromecast-uri dar sunt copii ieftine si au hardware mai slab si functioneaza cu intreruperi.