| EndouMamoru a întrebat:

Am co intrebare legata de Xbox 360

Daca cumpar un joc( de exemplu Need For Speed: Rivals) si il instalez pe un HDD extern, atunci cand voi vrea sa modez Xbox-ul si sa mai pun alte cateva jocuri pe hard voi putea sa joc in continuare NFS-ul?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da, instalarea nu o sa fie afectata dar sfatul meu e ca daca tot le primesti moaca laughing sa le lasi sigilate si sa le vinzi. Cand o sa ai modare o sa tot vrei hdd-uri externe sa ai pe ce sa pui jocurile

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Probabil, insa de ce ai cumpara nfs rivals daca tot vrei modare? Cu banii pe care ii dai pe joc faci modarea, nu prea are logica...

| EndouMamoru explică (pentru sltlp):

Eu le cumpar din state, adica le primesc, nu le cumpar. Si pot sa imi aleg doua jocuri si am sa aleg Rivals-ul si inca unul

| EndouMamoru explică (pentru sltlp):

Merci de spfat laughing... oricum, le voi deschide doar ca sa le copiez pe hard si dupa aceea nu le voi mai baga in consola. Ai funda de la minewinking

| sltlp a răspuns (pentru EndouMamoru):

Da, instalarea nu o sa fie afectata dar sfatul meu e ca daca tot le primesti moaca laughing sa le lasi sigilate si sa le vinzi. Cand o sa ai modare o sa tot vrei hdd-uri externe sa ai pe ce sa pui jocurile