| fear1234567 a întrebat:

am si eu o intrebare mai complicata si vreau sa raspunda doar cine stie sau a trecut prin asta:-vreau sa imi iau un Xbox 360 slim si as vrea sa il modez, are hard de 250Gb si as vrea sa il modez, acum nu stiu. daca il modez pot descarca jocuri direct pe hard sau trebuiesc neaparat trase pe dvd sau usb..hard-ul este intern.

6 răspunsuri:
| fear1234567 explică:

Dar se pot descarca jocuri free direct pe el de pe net? aa si nu demo, sa fie joc full.

| fear1234567 explică:

Hmm...nu stiu ce sa fac, sa imi iau un pc cu placa video nVIDIA de 2gb un processor de 3.10 ghz i3 6gb ram sau xbox.

| fear1234567 explică:

As vrea mai mult xbox, dar as vrea sa il pot moda si sa ma joc ce vreau pe el, gratis.plus ca e mai misto pe xbox, te distrezi mai mult plus ca daca vrei sa te distrezi cu prietenii iti poti lua kinect si e super.sau mai bine mi-as lua un ps3 si sa il modez.

| geosto a răspuns:

Salut! In primul rand uite cum sta treaba! Eu am cumparat din Germania,exact model, de care vrei sa iti cumperi! Nu recomand sa il modezi, dar din cate am auzit nu se poate moda! Nu stiu exact, la aceste modele! Plus ca mai trebuie sa iti faci un cont ca sa poti downloanda jocuri demo gratis! Sau sa intri pe net, you tube etc,,! Plus ca in hard se instaleaza o parte din jocuri si ptr.salvari! Si ce mai downloandezi!

| geosto a răspuns:

Desigur! Dar te costa! Aici am cont! Imi arata demo si daca sunt de acord il cumpar full, desigur sa am un card sau un cont bancar! Incepand de la 19-40 de euro!

| geosto a răspuns:

Un joc! Nu vreau sa te speri! Dar atata costa un joc! Nu stiu daca merge sa il descarci de pe net si apoi sail faci dvd dual layer! Problema e ca jocurile pentru. xbox au un spatiu mare pe dvd!