| FlorinGamingRo a întrebat:

Am comandat de la Altex un televizor Vineri 26 Februarie Vreau sa stiu in cat timp ajunge? Stau in Giurigu!

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Ar trebui sa ajunga in 24 de ore, dar poti sa urmaresti comanda pe site-ul lor.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În momentul în care ai lansat comanda sau când aceasta ţi-a fost confirmată, ţi s-a PRECIZAT şi timpul ( aproximativ ) în care se face livrarea!

Găseşti alte detalii la linkul oficial - inclusiv în contul tău eMAG :
http://www.emag.ro/info/livrarea-comenzilor

Toate cele bune!