| cristitoader13 a întrebat:

Am comandat un telefon de la altex vineri cand ar trebui sa vina osa ma sune iei? Chiar telefonu evolio oneyx este bun?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Da, o să te sune ei şi o să-ţi spună pe la ce oră ajunge comanda.Asta în caz dacă e cu fan curier, dacă e prin poştă ţi-l aduce poştaşu când a sosit.

Telefonul este ok.Preţ convenabil,cameră cât de cât ok,ram bun, ecran măricel, memorie destul de mare, android foarte bun, procesor bun.

Baftă wave wave