| Rux2000 a întrebat:

Am consumat tot internetul de la abonament insa tot merge, o sa platesc in plus?

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Faci cost suplimentare daca ai terminat netul.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Despre ce optiuni de net vorbesti si ce scrie in contract?

| Rux2000 explică (pentru suntserios):

Mi-am luat telefon la abonament cu tot cu cartela care vine cu 10bg pe ea. Si am cosumat tot internetul dar inca merge

| suntserios a răspuns (pentru Rux2000):

Psi si ce zice in contract? Ca iti scade viteza sau ca te costs?

| Rux2000 explică (pentru suntserios):

Am primit un mesaj in care scrie ca nu mai este disponibil internetul la viteza mare

| gabicoo a răspuns:

Eu am avut net mobil de la Digi printr-un stick de date 3G.
Cand se terminau cei 5 GB din abonament aveam conexiune de 125 KB/ sec. și nu plateam in plus.

| alina2k18 a răspuns:

Dar cum consumati asa mult net mai ales ca la abonament aveti optiuni marfawinking am eu la cartela Vodafone 50GB - optiunea de 6 eur si nu aveam ce face cu ei laughing

| Stanciu_Agnes_Daniela_1994 a răspuns:

Da, îți va intra contra cost.

| Stoian_Daria_1990 a răspuns:

Da...netul nu te opreste atunci cand ajungi la limita, doar te avertizeaza!