| anonim_4396 a întrebat:

Am creat o postare pe reddit și nu mi-a apărut nici pe comunitatea respectivă, nici în postările mele. Am crezut că am nevoie să mi-o aprobe un admin, am postat-o din nou după două zile și aceeași poveste. Între timp, pe comunitatea respectivă s-au mai postat o grămadă și nu aveau niciun motiv să mi-o respingă oricum.
Știe cineva care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Imi poti da numele comunitatii? Ai citit regulamentul? Poate ai incalcat ceva si nu iti e aprobata. Nu e neaparat de admini ci mai degraba de boti care au grija de postari ( ce buni ar fi unii si pe TPU ).

| anonim_4396 explică (pentru Ineys):

/r/Graffiti

Tocmai că nu aveau motiv sa-mi respingă postarea. N-am mai pățit să-mi dispară așa

| Ineys a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm, ciudat intr-adevar. Vad ca are doar 2 reguli. Ai incercat sa repostezi sau chiar sa iei legatura cu un moderator?

| anonim_4396 explică (pentru Ineys):

Am postat-o de vreo 3 ori. Nu-mi mai bat capul că nu e atât de important, doar că m-am mirat că stau de ceva timp pe site-ul ăsta și nu mi-au dispărut niciodată postări așa.