| alexaalexa234 a întrebat:

Am cumpărat de la Lidl nişte căşti de la SilverCrest şi se aude ca în butoi. şi cred că a expirat garanţia. Le-am luat acum...5-6 luni. Există ceva setări de auz dau ceva gen, să se auda ca cele Samsung? Si apropo, am tras mufa de la căşti din telefon cam tare, si nu se mai aude o cască. Ce să fac?
Dau fundă **•_•

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

"Ce să fac? " Sa schimbi cablul.Ce mare greutate de inteles?

| Pietricel a răspuns:

Schimba cablul. Dar trebuie sa cumperi o mufa jack de 3.5mm.