| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat o imprimanta HP LaseJet 1010 am instalato dar cand am printat ceva din greseala am oprito si mi s-au blocat foile la imprimare si acum imi licareste un buton rosu stie cineva ce trebuie sa fac, ca sa scot foile?

7 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

De regula se trage rolele din partea stanga, si poti scoate foile.eu am o c480, si asa fc.cauta pe google.eu asa am aflat.baga numele, tipul imprimantei.si intrebarea cum 'le scot'?

| K0sti a răspuns:

Instalato#instalat-o...oprito#oprit-o
O opresti, scoti cartusul si apoi tragi usor foile pe directia de rulare! Daca s-au blocat in zona cuptorului, nasol, o duci la service! Vezi sa nu rupi palpatoarele de hartie ca arunci imprimanta!

| Clarke a răspuns (pentru K0sti):

Ok mersi mult... si stiu cum se crie dar ma grabeam

| Clarke a răspuns (pentru Clarke):

Scrie (ups)

| K0sti a răspuns (pentru Clarke):

Nu ai pentru ce! Nu exista ma grabeam, cand te vede o tara intreaga si risti o prima impresie negativa! Spre norocul tau nu esti sigurul pe aici! E mare concurenta! happy

| Clarke a răspuns (pentru K0sti):

happy ok fie ca tine big grin