| Gogoasa009 a întrebat:

Am cumparat o tastatura Natec Genesis RX33, si azi mancam la calculator si a cazut o bucata in tastatura (sub tasta space) si am zis sa o scot, ca nu e bine sa ramana acolo. Am scos tasta space si am scos-o, si am pus-o la loc. Acum am o problema. Dupa ce am pus-o tasta nu mai merge asa bine. Trebuie sa apas greu ca sa mearga, si asta doar pe mijloc, mergea foarte usor pe stanga si dreapta. Cum pot sa o repar?
Fara comentarii gen "Asa iti trebuie daca ai mancat la tastatura" sau "Returneaza tastatura".

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stim daca ai pus-o corect la loc! Are o sarma care este pe post de arc. Ea are un locas unde trebuie pusa.
"Asa iti trebuie daca ai mancat la tastatura". laughing Eu as fi zis "langa tastatura". Chestie de gramatica!winking