| alexcosminbbb a întrebat:

Am cumpărat o tastaura wireless si mouse nu am primit acel usb unde găsesc modelul este myria

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te inapoi cu ea, nu are cum sa nu primesti RECEIVER-UL (acel USB mic). Poate e bluetooth?

3 răspunsuri:
| a9lex88888 a răspuns:

Mi-am cumparat si eu acum cateva luni un set wireless(mouse+tastatura) iar acel usb era bagat in mouse.

| alexcosminbbb explică (pentru a9lex88888):

Multumesc am gresit in loc sa ti dau tie funda am dat altcuiva cum o retrag

| Artemis005 a răspuns:

La magazine generale altex eMAG de obicei unde se vând mouse