| Ionut3222 a întrebat:

Am cumparat o trotineta quickvolt 10x dar nu o pot pune in lift decat daca las o usa deschisa, apas acel buton cu degetul, dar uneori usa atinge de chestii de pe putul liftului. deci nu prea e safe.

Imi recomanda cineva o trotineta similara cu 10x dar cu 10cm asa mai scurta?

Răspuns Câştigător
| Trixt3r a răspuns:

Ai încercat sa bagi trotineta in lift si sa o așezi in alte unghiuri? poate pe diagonala sau in picioare?
Ma gândesc ca poate ar fi soluția ideala încât sa nu fie nevoie sa cumperi alta, dar dacă insiști si sunt persoana care-ți pot recomanda alta, o sa te ajute cu siguranță.

| Ionut3222 explică (pentru Trixt3r):

Datorita tie am iesit acum iar cu ea pe scara, si in urma a mai multor idei, am aflat ca o pot lua cu liftul daca dau cu spatele in lift, ridic ghidonul fortat sa ridic roata din fata si ea promptita in lift, inchid usile, o las usor in stanga, urc la etaj, o ridic iar, deschid usile si ies. Mersi man!

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut3222 explică (pentru Bubico2022):

Am uitat probabil sa menționez. am scos sistemul de pliere.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut3222 explică (pentru Bubico2022):

Era un sistem prost si avea joc cand era stransa. Gasisem pe ebay o prindere fixa ca o tinea bine dar nu o mai ptueai plia. Azi insa am gasit la evomag un sistemd e prindere mai solid si mai mare, ce imi permite sa o pliez insa e si mai solida trotineta. Am rezolvat deci,.

Răspuns utilizator avertizat