| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un cablu de date si din cate am inteles de la vanzatoare trebuie sa instalez un program special pentru a descarca si a incarca de pe telefon pe pc.
Deci intrebarea mea este ce program trebuie descarcat de pe net pentru a merge cablul de date?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In primul rand nu ai spus ce telefon ai. Daca ai smartphone Samsung iti trebuie Samsung Kies, Ptr.Sony Ericsson: PC Companion.

| ellyd a răspuns:

La telefonul meu nu am avut nevoie de niciun program ( dar era cablul de date original pe care l-am primit cu telefonul). Ai incercat sa il bagi in telefon si apoi in calculator? Ca sa stii daca merge trebuie sa iti apara inca o iconita in my computer si cand dai click pe ea trebuie sa ti se deschida pozele, melodiile etc. ce ai tu in telefon. Sper ca te-am ajutat. happy

| Diana159 a răspuns:

Nokia c3

| Diana159 a răspuns:

Multumesc tuturor! Sa sti ellyd ca am incercat sa fac ce ai spus tu dar sa stii ca nu m-am uitat in My Computer, iti multumesc si tie si tuturor.Cu telefonul nu am primit si cablul de date doar casti si un card de memorie. Daca nu merge cu ai spus tu atunci voi incerca cum a spus junny! happy :* happy :*

| junny a răspuns:

Ce telefon ai?

| junny a răspuns:

Dai click pe link-ul asta si instalezi programul si gata http://nds1.nokia.com/......er_ALL.exe spor :)