| FlorinCiokan a întrebat:

Am cumparat un iPhone care a fost cumparat de la Orange din Bucuresti. garantia o pot folosii in orice shop Orange? din Mures de exemplu? Sau exista si exceptii?

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Da,poti sa folosesti garantia la orice Orange din ROMANIA. Atat timp cat ai garantie. Sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Da

| FlorinCiokan explică (pentru LTAA):

M-ai lamurit. La o intrebare cu "sau " tu raspunzi Da. Bv tata.

| LTAA a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Eu ti-am raspuns la prima intrebare, inainte de "sau" nu se pune semnul intrebarii, bv tata