| KPQ a întrebat:

Am cumparat un laptop dar nu stiu cum sa instalez windows. cand il deschid imi zice sa scriu data,o scriu si imi zice sa scriu si ora,min, sec, le scriu si dau enter si apoi imi apare o chestie >"C:"si ni mai merge! ce trebuie sa fac? funda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce windows vrei sa instalezi?

| KPQ explică (pentru anonim_4396):

Tu cand tiai luat calculatorul tu iai pus wnidowsul?!

| Caddy1609 a răspuns:

Daca ai alt calculator la dispozitie cu conexiune la internet te poti documenta putin despre cum se instaleaza un windows, sunt o gramada de tutoriale despre asa ceva (si dupa mine nu e cine stie ce filozofie instalarea unui windows), daca nu cheama un prieten care se pricepe/eventual daca ai bani du-l la un service de calculatoare, bafta.

| KPQ explică:

De instalat windows stiu! dar mi-am luat un laptop nou! tu cand tiai luat calculatoru, tu iai pus windowsu?!