| ACAndrei a întrebat:

Am cumparat un mouse marvo maurus m418 si cand folosesc rotita imi opreste sonorul sau il da tare sai incet daca ajuta am windows 10

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Daca e Logitech, du-te la ei pe site si instaleaza softul lor, o sa poti sa schimbi butoanele, inclusiv scroll-ul
imi e lene sa caut pentru tine pe site-ul lor, sunt sigur ca esti baiat mare si vaccinat si te descurci!

| ACAndrei explică (pentru ziftode):

Nu este Logitech

| ziftode a răspuns (pentru ACAndrei):

Atunci du-te pe stie-ul producatorului, ORICARE AR FI ALA si cauta soft pentru respectivul mouse
rotita de scroll ar trebui sa faca SCROLL, e, evident ca a fost reprogramata, sau, ai un mouse cu adevatat IMBECIL, trebuie sa fii total retardat ca producator sa faci rotita de scroll sa nu faca altceva decat sa schimbe volumul calculatorului, chiar poti sa te duci cu el inapoi de unde l-ai cumparat si sa ii intrebi daca nu cumva au fugit de la casa de nebuni sa vanda asa un mouse!