| FulgerInfinite a întrebat:

A m un mouse Scorpion M418 Maurus si nu mi se mai conecteaza la laptop adica nu mai functioneaza. Porturile meg.Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

• zice despe el: butoane fiabile (pana la 3 milioane apasari)

Ai apăsat peste limita asta? Atunci e KAPUT!

| FulgerInfinite explică (pentru sierra1):

Nup
nici macar 1000

| sierra1 a răspuns (pentru FulgerInfinite):

Are note mici pe eMAG. Probabil e tot KAPUT

| DoctorWh0 a răspuns (pentru FulgerInfinite):

Da ai o aplicatie care iti monitorizeaza numarul de apasari? Nu cred, asa ca foarte probabil, daca te joci intensiv, 3 milioane le ai facut.

| FulgerInfinite explică (pentru DoctorWh0):

L-am luat in martie anul trecut pe 20 iar pe 1 aprilie nu a mai mers nici macar nu l-am folosit pentru jocuri doar la ora de info

| DoctorWh0 a răspuns (pentru FulgerInfinite):

Atunci, ai avut tu un mouse mai rau si s-a stricat mai repede decat trebuia. Daca porturile merg, atunci controleaza firul si daca poti ce este inauntru

| Arthiom a răspuns:

Nu mai ai ce ii face. S-a defectat. Mouse-urile de la marvo si in general tot ce vine de la marvo in materie de mouse si tastaturi si casti sunt de proasta calitate si mor repede. Orienteaza-te dupa producatori gen Natec Genesis, LG, Zalman, Logitech cand mai cumperi mouse-uri.

| Paul9626 a răspuns:

Realizeaza ca viata nu se mai merita traita sad