| Crypt a întrebat:

Am dat ceva sa imi curat registri si acu cand intru pe laptop nu merge imi spune error boot/boot x3xx3 nu merge si dau enter sau close si tot la fel ce are?
Imi spune sa bag sidiu de la windwos dar am vista si l-am luat de pe net si nu am cd-urile de la laptop ce sa ma fac crying(?

3 răspunsuri:
| GoodGuyDorel a răspuns:

Nu ai si tu vreun prieten care sa te ajute, sau sa-ti imprumute cd-urile pentru un windows? Ai putea sa te duci la cineva si sa le iei de p net! Succesbig grin

| Crypt explică (pentru GoodGuyDorel):

Maaaaaaaataaaaaaa

| GoodGuyDorel a răspuns (pentru Crypt):

Deocamdata nu-i aici... vrei s-o chem?