| Cherylxn a întrebat:

Am dat comanda de un laptop si ar trebui sa vina maine...intrebarea mea este, credeti ca este un laptop bun? Vreau sa ma joc Identity V si sa imi instalez AE si ceva de animatii. Crede-ti ca as putea face toate chestiile astea pe el?

Specificatii: Laptop Huawei MateBook D15 2020 cu procesor AMD Ryzen™ 5 3500U pana la 3.70 GHz, 15.6", Full HD, IPS, 8GB, 256GB SSD, Radeon™ Vega 8

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, teoretic este un laptop bunicel, îți recomand mereu înainte sa faci o achiziție a unul laptop dau PC sa verific cerintele fiecărui joc!
Recomand sa folosești Can You Run It, este o aplicatie foarte bună și îți oferă răspuns legat de orice joc, o poți folosi acum sau după ce îți sosește laptop-ul, așa îți va spune direct la fata locului dacă ai minimum sau mediul configurației respectivului joc!
O zi excelenta îți doresc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da O sa mearga. Sunt curios cat ai dat pe laptop?