| cristina40225 a întrebat:

Am dat multe aprecieri pe ask si acum sunt blocata. cat dureaza?

10 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Ar trebui sa iti zica cate zile esti blocat. Depinde de pedeapsa... Minimul e de 30 zile.

| Crucified a răspuns:

Păi şi atunci de ce dracu dai atâtea aprecieri mă secătură de om? straight face Duci lipsă de ocupaţie.

| Aimèeeee a răspuns:

Toata lumea are ask fm? straight face deci nu suport cand vad pe facebook intrebarile voastre stupide. La ce va folosesc?
Stiti ce aratati prin chestia asta? Ca tot timpul va plictisiti si va place sa pierdeti vremea. Si nu e de apreciat. Va copiati unii pe altii. Ce are ala trebuie sa aiba si celalalt. Va intreceti care e mai smecher, mai multe like-uri laughing sunteti patetici, jalnici, fara viitor, scuza-ma dar asta e adevarul.
Am si eu 17 ani sa nu zici ca sunt prea mare si am o gandire de aia ciudata.winking

| cristina40225 explică (pentru Aimèeeee):

Si vrei sa spui ca facebookul nu este tot o pierdere de timp? din ce spui tu, vad ca ai facebook.

| Aimèeeee a răspuns (pentru cristina40225):

Ba da, draguța, este o mare pierdere de timp pentru persoanele care isi petrec jumatate din viata pe facebook. Daca am facebook asta nu inseamna ca stau zi de zi sa vad ce posteaza toata lumea. Nu prea stii sa faci diferenta.
Ei bine, se vede ca nu aveti o viata. happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonimulus a răspuns:

Mai esti blocata?

| Stefan0419 a răspuns:

Dureaza cateva ore, cel mult 1-2 zile.winking

| Caraian_Cristina_1999 a răspuns:

Cateva ore sau maxim 1 zi. Am patit-o si eu. :*

| Svorene_Elisabeta_1957 a răspuns:

Cum pot sa ma deblochez,, nu pot sa fac comentarii sau sa dau like,,,