| Xpert2000 a întrebat:

Am dat un scan cu "Malwarebytes Anti-Malware" si mia gasit un keylogger in System 32 in windows nu e pus intr-un folder anume e in tot folderul(system32), ce pot face? Ce se intampla daca sterg System 32? URGENT!

5 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Nu sterge ca iti pleaca si windowsul happy. incearca si scapa de ccatul ala. daca nu. reinstaleaza un windows

| LavsKitty a răspuns:

Nu stergi system 32, stergi keylogger-u. din malwarebytes il stergi, nu din my computer.

| Xpert2000 explică (pentru LavsKitty):

Am dat asa zicea ca l-a pus in carantina si la inlaturat, ai am dat scan din nou si nu a gasit nimic
inseamna ca a scos keyloggerul?

| emd90 a răspuns (pentru Xpert2000):

Da acum poti sta linistit dar iti recomand avirawinking

| LavsKitty a răspuns (pentru Xpert2000):

Da :* e foarte bun malwarebytes, si eu am. si gaseste toti virusii si dupa mess, de oriunde. iar celelalte antivirusuri nu.
funda?:*