| diegoonly1 a întrebat:

Am de ceva timp o problema cu sunetul de la laptop, in sensul ca se aude cu intrerupere fie ca este vorba despre o piesa pe care o redau de pe internet (Youtube sau orice alt player), fie din laptop. Nu este, asadar, o problema cu conexiunea la internet, desi am citit ca ar fi putut si asta sa fie o problema. Am incercat sa reinstalez flash playerul de la Adobe, Shockwave, inclusiv driverul audio, fara niciun rezultat pozitiv. Recent am mai observat ca atunci cand pornesc laptopul si dau drumul la o piesa, ea este redata fara probleme circa 5-10 minute, dupa care apar aceleasi intreruperi frecvente, la un interval scurt...

Daca cineva are un raspuns pentru aceasta problema, il rog sa-si scrie parerea! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Da, la asta m-am referit! Atunci inseamna ca e tot o problema de soft. Or driverele alea nu sunt in toate mintile, desi zici ca le-ai instalat, ori codec-urile!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Verifica incarcarea pe procesor!

| diegoonly1 explică (pentru K0sti):

Am descarcat si am monitorizat putin pana a reinceput problema. Usage-ul e undeva la maxim 20% cand se intampla asta. Acum nu stiu exact daca la asta te-ai referit...

| K0sti a răspuns (pentru diegoonly1):

Da, la asta m-am referit! Atunci inseamna ca e tot o problema de soft. Or driverele alea nu sunt in toate mintile, desi zici ca le-ai instalat, ori codec-urile!

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Ai o problema cu difuzorul.