| Maria_Anca_1997 a întrebat:

Am de gand sa-mi cumpar un Iphone6 gold.Pe siteurile principale (Altex,Flanco, Mediagalaxy) costa 25-26 de milioane si am gasit 2-3 siteuri unde costa 21-24 de milioane.Sunt sigure aceste siteuri? Si am observat ca Altex, Flanco nu mai au varianta aurie si ma intreb daca se poate face comanda din magazin sau trebuie sa aleg alta nuanta? Multumesc.

5 răspunsuri:
| AlexandraColar a răspuns:

NU! In general, articolele ieftine nu sunt BUNE! Iti spun asta din proprie experienta! Mi-am luat o tableta si dupa doua luni am scapat-o nu a mai mers!

| Unlimited36 a răspuns:

Depinde si de site-uri, cel mai bine te interesezi de site-ul respectiv se vezi daca este de incredere

| diana66669 a răspuns:

Buna... e zic pentru preturi mai mici sa intri pe pc garage... (daca dea nu ai facu-o)
si da se poate face comanda pentru varianta gold

| gege16 a răspuns:

Daca sunt compani care vad telefoane merita sa iei, dar daca vinde cineva nu prea sunt sigure ai grija la site-uri sa nu fie din strainatate