| RoarA a întrebat:

Am decis sa cumpar Macbook-ul Rose-Gold din 2016 cu 6700 ron de pe Emag, ma intrebam daca Pot folosi MS Word, Excel, Powerpoint sau trebuie sa le cumpar separat? In rest pare a fi ceea ce-mi trebuie, e portabil, subtire, baterie de lunga durata, doar ca pentru facultate la proiecte o sa am nevoie de programe gen Word happy. Mersi Anticipat.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Iti cumperi suita Office pentru Mac si o sa poti folosi.

Bula
| Bula a răspuns:

Pentru orice aparat facut de Apple cu iOS, orice program /aplicatie (chiar si ceea mai mica) trebuie sa-l CUMPERI.
Mai exista de multe ori ica o problma: transferul datelor. Chiar daca are USB, stick-ul formatat pentru Windows nu este recunoscut de iOS si vice-versa. Cand il introduci, sistemul iti propune formatarea lui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai 6700ron pe un laptop pe care il vei folosi pentru word si excel? Serios?

| ElSueno a răspuns:

O sa le poti folosi, dar trebuie cumparate.