| xjustfearless a întrebat:

Am descarcat gta mamaia in 2 parti.si mi le da in format RAR. cum le instalez?
plz help

12 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

Sau poate ca sunt doua imagini(. iso), monteaza daemon tools sau ultraiso si montezi cele doua imagini, intai prima apoi ti-o va cere jocul pe a 2-a.Asta in caz de imagini, daca nu, fa ce a zis laptop!

| laptopnews a răspuns:

Inseamna ca ai doua arhive, dezarhiveaza-le ( trebuie sa ai instalat programul Winrar, apoi click dreapta pe arhiva si dai extract here, sau extract to( numele arhivei) si ti le va pune intr-un folder denumit exact la fel) si apoi acolo trebuie sa ai un executabil( iconita cu extensia. exe) care sa iti permita instalarea.

| chelutzul a răspuns:

Pai mai intai downloadezi de pe net winrar, dezarhivezi continutul celor doua parti intr-un folder si cauti iconita cu extensia. exe, dublu click si ar trebui sa-ti mearga

| emanuelf a răspuns:

Vad ca cei sub mine ti-au raspuns la intrebare. Sunt curios la care ii dai fundita! happy sau poate mie: deci, sa unim raspunsurile: trebuie sa dezarhivezi arhiva cu winrar (o gasesti pe google), iar daca fisierul extras e in format. iso sa-l incarci cu daemon tools sau ultraiso, si brici: Mergeee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai programul poweriso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le aduci la un loc pe desktop si le instalezi pe rand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau sa al descarc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai yes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie sa descarci winrar si apoi poti sa te joci.

| CobraLeon a răspuns:

Incearca cu Daemon Tools. Deschizi daemon Tools, jos in dreapta iti va aparea o iconita rosie sau alabstra (depinde de versiune). Dai click dreapta ->>Virtual CD/DVD-ROM ->>>dervice 0 ->>Mont Image->>Cauti arhiva iar apoi o sa ti se deschida instalarea automat. Daca mu intri in my computer si ai acolo.