| KoJo07 a întrebat:

Am deschis azi laptop-ul si am intrat pe chrome. Am observat ca pe langa pagina pe care navigam eu era deschisa inca o pagina, era pagina pe care intrasem ieri ultima data, inainte sa inchid laptop-ul. Oare n-am inchis-o si a fost salvata chiar daca eu am inchis laptop-ul?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da chrome redeschide tab-urile neinchise sesiunea anterioara

| Sn4k3 a răspuns:

Ori l-ai lasat in stand by, ori ai bifata setarea pe chrome sa continui de unde ai ramas.