| TutiQ a întrebat:

Am dezinstalat messengerul, iar acum nu il mai pot instala. L-am descarcat de pe yahoo si cand deschid imi spune " NSIS Error". Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Sterge l si di programe pe cel vechi, din cauza asta nu se instaleaza!

| powergirl a răspuns:

Cauta un alt messenger

| powergirl a răspuns:

Http://www.yahoostatus.ro/download.php de aici poti sa scoti se messengerul si multi mesu mie mi-a mers de aici l-am scos si eu bafta

| TutiQ explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Pana la urma am reusit sa il instalez. Gasisem ceva pe google unde spunea sa redenumesc kitul, poate asa merge. Si asa am rezolvat. Multumesc oricum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/progDownload/Yahoo-Messenger-Download-4411.html eu de aici l-am downladat pe al meu