| Radu_Teodora_1993 a întrebat:

Am doua foldere identice cu poze, daca adaug o poza intr-unul din ele, poza aceea apare si in celalalt; acelasi lucru se intampla si daca sterg o poza din unul din ele. Intrebarea mea este : cum pot sa sterg unul dintre ele fara ca celalat sa fie si el sters?
Scuze pentru exprimare.

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Daca nu dai mai multe detalii probabil este de la Microsoft Groove. El are functia de "sincronizare foldere".
Daca nu intelegi de aici:
http://www.makeuseof.com/......onization/
cel mai bine, dezinstalezi Office-ul complet din control panel-program and features. Restart.
Il instalezi din nou, iar la instalare alegi
"customize"-next-iti apare o fereastra din care alegi ce instalezi;
uita-te aici la foto:
http://www.simplyguides.net/......tall.shtml
-Install Now
-Customize
-Installation Options (3 foto)
(tot ce nu vrei sa se instaleze, click pe functia respectiva si click pe
"not available-si apare un X ROSU pe ea)"
OBLIGATORIU RAMAN "OFFICE SHARED" SI "OFFICE TOOLS"-POWER POINT, EXCEL, WORD"
Restul nu le instalezi dupa cum ti-am explicat-X)
-Install now, si se va instala cu ce vrei tu. Dupa instalare poti sterge unul din foldere.