| tteo91 a întrebat:

Am editat o poza, si am facut-o cam prea colorata, si pe urma am dat save, si s-a salvat peste originala si am inchis si photoshop-ul. intrebarea e, mai pot sa o readuc poza originala? ca nu am facut nimic altceva, decat i-am dat multa culoare, n-am taiat din poza sau ceva, n-am scris nimic pe ea. deci mai pot sa o fac cum era? daca da, cum?

6 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Doar daca ai cumva la instoric in ps ceva pe acolo din ce ai modificat altfel la varianta 100% originala nu ai cum sad Poti incerca sa iei editul de la coada la cap.

| tteo91 explică (pentru VirusS97):

nu e neaparat chiar 100% sa revina la culerile originale, dar macar asa mai putin sa scot din culori sa am facut-o cam spre alb asa. un color mai deschis.

| Seby90 a răspuns:

Cu greu. Intra in photoshop, desatureazo sau, deschizi efectul de la canale si scoti din nuantele care te deranjeaza (rgb)

| flavius20 a răspuns:

Nu mai poti sa o faci pentru ca ai modificato si ai salvat-o asa cum ai vrut, poate doar sa faci alta la fel

| EuAndra1995 a răspuns:

Pune-mi te rog si mie linkul de la photoshop
funda

| tteo91 explică (pentru EuAndra1995):

Ce imi dai funda daca iti pun linkul de la photoshop? laughing))