| PandaGirl13000 a întrebat:

Am facut cea mai mare prostie a vietii mele. Am windows XP si imi este expirat. Nu am decat Local Disck C si am memorie mica. Aveam ca browser Mozilla dar apoi l-am sters ca sa imi fac memorie sa instalez alt browser, dar nu am memorie de nici un browser, am incercat sa instalez din nou Mozilla dar nu mai am memorie laughing sad. Si acum caut un browser cu memorie mica ca sa imi incapa in PC dar sa fie bun si sa mearga destul de bine. Help va rog cat mai repede pentru ca acum folosesc Internet Explorer si nu merge bine sad laughing) Dau funda.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

O sa gasesti cam greu sau deloc, deoarece nu mai sunt compatibile cu xp.si w xp este dus.

| dani2404 a răspuns:

Daca asta e cea mai mare prostie a vietii tale., foloseste chrome, daca nu iti merge reinstaleaza windowsul.

| PandaGirl13000 explică (pentru dani2404):

Chrome are mai mare memorie decat Firefox -.-