| Izabita a întrebat:

Buna TPU..am un laptop cu windows 7 si in urma cu doua zile mi-am cumparat un router wireless TP-LINk WR740N...am instalat driver-ul si am urmat toate instructiunile din manual, dar nu ma pot conecta la internet..am semnal ful doar ca imi apare un triunghi galben si scrie NO INTERNET ACCESS. Nu stiu ce sa mai fac.l-am resetat si am instalat totul din nou si tot nu merge. Ajutor va rog! DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| harhas a răspuns:

Ti-am trimis un mesaj. cu id-ul meu.bagal si vb pe mess! Ms

8 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Trebuie sa bagi parola in cazul in care nu ai setat-o cred ca este numarul de pe spatele routerului.
Dai click pe triunghiul galben sa analizeze care-i problema, o sa ti-o spuna dupa ce cauta.
Laptopul tau suporta wi fi?

| Alexintunecatul a răspuns:

Pai fa reteaua si apoi te conectezi

| harhas a răspuns:

Buna,ai rezolvat problema?!

| raidxp a răspuns:

Daca nu ai rezolvat contacteaza-ma

| GGL a răspuns:

La username si parola de la retea pe undeva prin setari trebuie sa folosesti datele furnizate de firma care iti asigura internetul(gasesti username si parola in contract) si sa nu fie conectat si un modem de la firma care iti furnizeaza internet(modem romtelecom/rds/orice-altceva+router) sa fie direct cablul de telefon(sau de fibra optica) conectat la router...nu am acel model de router asa ca nu iti pot da indicatii clare

| Izabita explică:

Da.

| Izabita explică:

Nucrying nu stiu ce sa mai fac

| harhas a răspuns (pentru Izabita):

Ti-am trimis un mesaj. cu id-ul meu.bagal si vb pe mess! Ms

| Izabita explică:

Nu am reusit crying