| Shaniquablackgirlro2005 a întrebat:

Am facut cont de Twitter si mi-am facut o prietena in Canada, vreau sa vorbesc cu ea mai mult dar trebuie sa verific contul de twitter ca sa dau mesaje mai multe, cum pot face?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ALM2000RO a răspuns:

Trebuie confirmat doar contul. Nu e pe bani. E aplicație de social media și e gratuit contul.
Nu cred că un apel prin twitter costă bani. Eu personal nu am cont, dar nu are cum percepe taxe dacă amândouă folosiți call-ul lor sau mesageria lor (nu știu exact cum sunt cele două).