| gabitzu11 a întrebat:

Am facut de curand un cont yahoo. Si nu merge sa primeasca mailuri. Si mai am un cont vechi. Cel vechi merge. Asta nou nu primeste. Se intoarce mailul trimis inapoi la expeditor. Trebuie sa fac ceva in plus? Dau funda cui ma ajuta

2 răspunsuri:
| Shift04 a răspuns:

Nu se poate.trebuie sa se trimita dar sa aiba grija cui il expediaza
sa nu isi scrie e-mailul lui, ci al tau

| gabitzu11 explică (pentru Shift04):

Hai ma...deci e un email al clasei care face asta.tu cat de superior te crezi de toata lumea e asa proasta pentru tine? in fine.al clasei..toti am incercat sa trimitem..si na, dar la contul meu nou e la fel...si am si unul vechi care merge,, hai., explica si asta