| NuStiuCeva a întrebat:

Am facut niste poza dar nu stiu de ce mi le arata pe lateral, as vrea sa stiu cine ma poate ajuta, sa-mi dea un program sau ceva sa le pot edita sa apara normal, in picioare cum ar veni (drepte). cine ma ajuta are funda!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Orice program de vizualizat poze face asta! Inclusiv Paint din Windows!
http://www.epasystems.ro/faststone-image-viewer/

| StalkerSoul a răspuns:

In Windows Photo Viewer dai pe sageata aia intoarsa. pana revine poza dreapta.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

In Windows Photo Viewer ai jos un buton care le rastoarna spre stanga sau dreapta, in functie de nevoie.