| anonim_4396 a întrebat:

Am facut o prostie: am scanat sistemul cu un program de la Microsoft si am permis stergerea fisierelor suspecte si infectate. Acum, nu pot folosi unele programe fiindca imi spune: ieframe.dll lipsa sau incorect inregistrat. L-am descarcat dar, nu stiu unde este locul lui, unde sa-l copii. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| trăncănici a răspuns:

Cd îţi trebuie la reinstalare de windows, eu ţi-am spus să faci recuperare de windows.Proframele şi fişierele, poze, etc. nu dispar.Ţi se reîntorc doar cele pierdute la scanare.

12 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Scrie în run ieframe.dll, dă clic dreapta pe ce îţi apare şi du-te la locul fişierului. Dacă nu există, fă recuperare de windows. Întoarce-l la ultima dată. Succes!

| anonim_4396 explică (pentru trăncănici):

Lipseste de tot, nu-l gaseste. Recuperare windows nu am cum face si deja mi-e frica dupa prostia facuta.

| trăncănici a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce windosw ai? XP, 7, 8?

| anonim_4396 explică (pentru trăncănici):

XP

| trăncănici a răspuns:

Fă un Windows update

| anonim_4396 explică (pentru trăncănici):

Multumesc dar, e prea complicat pentru mine. Eu nu am notiunile de baza. Mai bine merg asa pina chem un specialist.