| anonim_4396 a întrebat:

Am facut prelungire abonament de internet clicknet pe inca 2 ani...am trecuit de la 2 mb/s la 6 mb/s (clicknet play) si mi s-a spus ca voi primii modemul prin curier in maxim 7 zile. Daca mi se activeaza noul abonament in 48 ore pot sa intru pe vechiul modem cu id si parola din contract pe internet? Sau trebuie sa astept sa vina noul modem cu toate chestiile? Pentru ca am rainoit abonamentul.

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Nu are nici o legatura una cu alata! Modemul care trebuie sa-ti soseasca suporta viteze mai mare de 2Mb/s si din motivul asta ti-l schimba pe cel vechi! Tu poti intara pe net cat vrei, nu te afecteaza cu nimic! Succes!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca noul contract a intrat in vigoare atunci poti folosi internetul fara nici o problema, nu trebuie sa astepti primirea noului modem. Numai bine!

| adi4fotbal a răspuns:

Vreau sa vad daca ma pot loga cu datele din vechiul contract...sau trebuie sa astept coletul cu modemul? Pentru ca am reinoit abonamentul.

| adi4fotbal a răspuns:

Daca am facut prelungire si am ales alta viteza...trebuie sa astept noul modem. dar daca cer ID si parola din contract pot sa ma loghez si pe modemul vechi? Hawei EchoLife HG510