| OvyBluRay a întrebat:

Am facut testul de viteza de net si cand am vazut am innebunit scrie asa la, si ca sa tot ma conving am facut testul si pe speedtest.net si acolo mi a aratat ca am la download speed 30. 0 adica nu este menciuna ce ziceti este bine viteza care o am

Download Speed: 47. 15 si la
Upload Speed: 6. 01 si la
Latency: 25

asa a parut pe pagina in engleza Download Speed: 47151 kbps (5893. 9 KB/sec transfer rate)
Upload Speed: 6013 kbps (751. 6 KB/sec transfer rate)
Latency: 25

6 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

E o viteza relativa, uite de exemplu ce viteza am eu: http://www.speedtest.net/result/1902083740.png

| OvyBluRay explică (pentru FlorinDiablo):

Mai devreme am facut iar si mie mi-a ajuns la 60 viteza florindiablo ce viteza ai tu pe contractul de la provider si cat platesti pe luna

| FlorinDiablo a răspuns (pentru OvyBluRay):

Am 100 de mega platesc 39 lei RDS

| OvyBluRay explică (pentru FlorinDiablo):

Adica 10 MB

| FlorinDiablo a răspuns (pentru OvyBluRay):

De download

| AlinKun a răspuns:

Da e o viteaza buna