| florin1979 a întrebat:

Am facut un filmulet cu un tel. nokia 2700 la rezolutia 176X144. se voad cam neclare. se poate cumva schimba rezolutia camerei la telefon? sau exista un program pentru claritate mai mare? rezolutia 176X144 este maxima!

3 răspunsuri:
| Christa a răspuns:

Eu am la tel-ul meu, Size si diferite rezolutii. Doar ca al meu e LG, incearca de la optiuni/ setari.

| Tiberius a răspuns:

Nokia 2700 e un telefon slab. Orice ai face calitatea video o sa fie proasta

| andrey_1748 a răspuns:

De ce pe telefonul meu Sony Ericsson w810 i nuimi merge video 3gp?