| xSyll3n7 a întrebat:

Am facut un update la telefon (lumia 520) si dupa ceva timp mi-au aparut niste rotite care se invartesc si s-a stins, l-am lasat 2 ore si nimic dupa l-am pornit si iar au aparut rotitele acelea si se stinge telefonul... ce sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Volumul jos si power button in acelasi timp va face telefonul sa reporneasca si cand se invart ar trebui sa mearga

| xSyll3n7 explică (pentru notefree):

Tot nu merge. se invart 20 de secunde si se stinge

7 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Si eu patit la del dar la mine il tot reporneam lasam ceva timp si isi revenea

| notefree a răspuns:

Adica isi facea update complet

| xSyll3n7 explică (pentru notefree):

L-am facut big grin am gasit niste aplicatii si i-am dat hard clear

| xSyll3n7 explică (pentru notefree):

L-am facut cu niste aplicatii de hard clear. Oricum mersi de ajutor!