| adriiann a întrebat:

Am facut un usb stick bootabil cu windows 7 si dau sa se instaleze si sterg partitiile si apoi dau next si se instaleaza updatele si nu stiu ce si dupa aceea dupa ce s-a terminat de instalat updatele se restarteaza si iar imi arata partitiile de ce oare?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Procesul de instalare s-o încheiat? Dacă s-a încheiat atunci scoate stikul și o să apară desktop-ul.Asta se întâmplă din cauza că computerul e setat să buteze de pe usb și normal ca reîncarcă meniul setup.Succes