| LMV01 a întrebat:

Am facut update la un iPhone care a fost codat pe Vodafone si de fiecare data cand il deschideam trebuia sa fac niste pasi "sa sun la 112 sa las 2 secunde sa inchid apoi sa trec la mod avion si apoi in retea" in fine... dar acum dupa ce am facut update-ul imi cere o cartela fara PIN sau alte prostii si eu nu pot sa fac nimica pentru ca trebuie sa fac mai intai acei pasi dar nu imi da voiesad sa rog sa ma ajutati nu pot nici sa il readuc la normal cum a fostsad mersi vot+funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

E codat pe rețele din SUA. Trebuie decodat și nu o să mai ai probleme. Încearcă cu redsnow.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa jailbreak cu redsn0w apoi decodeaza-l cu SAM

Răspuns utilizator avertizat