| IonutLospa a întrebat:

Am facut upgrade de la Fiberlink 100 la Fiberlink 500 la DIGI online.
De doua saptamani astept un raspuns si nu primesc niciunul,am trimis mesaje la asistenta tehnica si tot la fel niciun raspuns.
Daca ii sun, o sa imi puna melodia aia si ca toti operatorii sunt ocupati.

Ce pot sa fac altceva?

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Sa scrii si pe Facebook https://www.facebook.com/digipunctro/ poate ai noroc, ori astepti pana raspund tie la apel vreo jumate ora aproximativ cred

1 răspuns:
| cfrtobias a răspuns:

Ai reusit?