| IrinaAndreea a răspuns:

Samsung B5310 CorbyPRO Red arata super :X Mi-as dori si eu un telefon de asta, cu tastatura QWERTY. tongue

| DenisIonut01 explică:

Sunt baiat si mie mai bine mi s-ar spune sa fi multumit de el laughing si app mersi big grin

| DenisIonut01 explică:

Au ramas 2. si 4. care din ele laughing

| TheTiger a răspuns:

Samsung M5650 Lindy Black SAU Samsung B5310 CorbyPRO Red.Ambele sunt bune dar din astea doua alege tu unu care iti place.

| alexxy_8614 a răspuns:

Buna. Mie imi place al2lea e chiar dragut si cica e si bun tine bateria e rezistentwinking

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Mie imi place nr. 3 super mult.
Dar am inteles ca nr. 2, adica Corby este suuuper rezistent si bateria tine si 9 zile chiar daca asculti muzica.
Sa -l stapanesti sanatoasa pe cel care-l ei.
Esti norocoasa! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al 2-leabig grinpwp

| perry_8917 a răspuns:

Eu iti recomand cu caldura prima sau a 3-a optiune.