| Alexandru7883 a întrebat:

care e mai bun? ...http://telefonultau.eu/......-Auto.html sau http://telefonultau.eu/products/Sony-Xperia-Miro-Black.h tml nu ziceti de pretul de la Sony ca am gasit cu 550 lei...
DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| pilu999 a răspuns:

Pai nu cred ca ar fi vreo difirenta intre ele 2 cand ai sta pe net, la jocuri este ceva mai bun samsungul pentru ca are procesorul mai mare, dar asta numai daca joci jocuri hardcore pentru telefon.

2 răspunsuri:
| pilu999 a răspuns:

Sincer nu recomand samsung...desi este o firma populara nu este de cea mai buna calitate, mi-am luat de curand un galaxy s4 si am fost dezamaagit de el. Dintre aceste 2 telefoane iti recomand Sony-ul, poate nu este renumit dar este mult mai bun calitativ sau daca vrei la aproximativ 1000 de lei iti iei LG Optimus L9(care este telefonul meu actual si sunt foarte multumit de el).

| Alexandru7883 explică (pentru pilu999):

Aha... nu prea imi place LG dar daca te uiti mai bine Samsungul are de 1MHz Sony are 800 si ruleaza pe 768 Ram iar Sony pe 512... si de aia m-a pus pe ganduri dar nu stiu ca nu conteaza asa mult nici procesorul dar bugurile adica daca s-ar putea bloca sau internetul pe care ai crede ca merge mai rapid?

| pilu999 a răspuns (pentru Alexandru7883):

Pai nu cred ca ar fi vreo difirenta intre ele 2 cand ai sta pe net, la jocuri este ceva mai bun samsungul pentru ca are procesorul mai mare, dar asta numai daca joci jocuri hardcore pentru telefon.