| Ghost99 a întrebat:

Am gasit la telefon un program pe nume WiFi la ce e bun?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Te conectezi la internet fara a folosi 3G pe care il ai la telefon.Cu conditia sa ai tu sau vecinii router.Si fara sa fie parolat.Te poti conecta si intr-un club sau cafe-bar unde are wireless.Eu intru pe net pentru ca are un vecin router.Am 50 mb la abonament dar ii consum rar.

5 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Face ***...

| alxp a răspuns:

Te poti conecta gratuit la internet intr-un loc unde exista internet wireless sau semnal wi-fi ( stiu ca e tot aia dar nu scrie peste tot la fel ).

| Ghost99 explică:

Mersi mult

| xpertul a răspuns:

Cred ca inseamna wirlles

| marienika a răspuns:

Este o aplicatie care daca il activezi in timp ce stai pe langa un wireless ai acces la internet de pe telefon dar de la o anumita distanta si unele wireless-uri au parola si trebuie sa stii parola la acel wireless petru a te butea folosi de el. Funda?