| Danutz_4269 a întrebat:

Am gasit sa cumpar cu 40 ron un IPhone 16Gb dar nu merge touchscreen-ul. M-am interesat pe internet si am gasit sa cumpar un display pentru el cu 72 ron.As avea mai multe intrebari cum ar fi : Daca ii schimb display-ul il pot folosi? Va merge si tochscreen-ul sau trebuie sa mai cumpar si altceva? Se merita investitia? Pot sa ii schimb si eu display-ul sau trebuie dus la service? Cam cat costa la service?

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Daca ii schimbi display-ul si tot nu merge nu pierzi banii degeaba, macar daca era deschis vedeai ca merge
http://www.youtube.com/......p?/results

6 răspunsuri:
| Daniels89 a răspuns:

Sigur e o mare teapa la 40ron...parerea mea

| magazingsmro a răspuns:

Uite aici tot ce vrei pentru iphone :
http://www.magazingsm.ro/apple-iphone-30

| cherrybomb a răspuns:

Sigur are si alte chestii stricate in ell. nu il cumpara pentru ca nimeni nu iti da un lucru bun la 40 ron
sigur te pacaleste

| Priap a răspuns:

Eu zic sa nu te complici, mai bine iti iei unul de dinocolo mai ieftin si gata, macar ai garantia ca merge mai bine decat astabig grin

| Danutz_4269 explică:

Am uitat sa va zic ca avea tata a venit de la tara la mine la oras cu 2 iphon-uri unu cu geamul spart si unu nu merge tochscreen-ul pe care le are de la un vecin din sat si vroia sa le dea la Orange sa ii scada din pretul unui tel nou iau eu i-am zis ca oricum isi ia cam 10 euro pe fiecare si ca ii ofer eu tot atat pe unul din ele si a fost de acord.Asta e de fapt ce s-a intamplat.Ce parere aveti? E teapa?

| Eclips3 a răspuns:

Nu merita.Si eu am ipfone 4 am dat 29 milioane pe el si merge perfect.
Display-ul nu are treaba cu tochscreen-ul.Trebe reparat tochscreen-ul si ca sa faci tochscreen-ul te duce cam 5-10 mil
Funda Plswinking