| Simon837373 a întrebat:

Am gmailu' si parola dar nu am telefonul vechi pentru codul de confirmare (nici cartela) cum fac?

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Pai nu te lasa fara sa intri? sau sa intri poate din e-mail alternativ de zice ca e semnalat ceva in neregula

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu este un buton care să-ți permită să schimbi numărul sau să găsești altă modalitate de verificare?
Dacă nu, îți recomand să-ți faci alt cont! Știu că e destul de ciudat răspunsul ăsta, dar eu n-am pățit-o până acum;(

| brokxy a răspuns:

Exact aceiasi problema am si eu. Ai dat cartela cuiva cunoscut? Asa ii poti cere sa te ajute sa iti spuna codul dupa ce faci confirmarea. Apoi te loghezi si schimbi numarul de telefonul cu altul nou. Dar fara codul ala nu ai ce face.E cont pierdut pe veci eu de 2 ani tot incerc si mereu imi apare chestia aia cu confirmarea prin numarul de telefon vechi