| WeAreSmart a întrebat:

Am inceput numai ce sa instalez Windows 7 si cand ajunge la "Expanding Windows files" nu se mai incarca, mereu e la 0%, astept de o ora si ceva si tot e la 0%. Ce sa fac?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pozeanimate a răspuns:

Nu ai umblat la bios? daca da, reseteazal pe default, acolo trebuie sa fie asa optiune

unitatea optica ar putea fi de vina
incearca de pe stik sa bagi windowsul
sau daca nu ai stik, mini card al mobilului, asta daca ai unde baga in pc mini cardul

sau inca o varianta-creaza o partitie de 20 gb, formateazo, deschide windowsul 7 si incepe sa instaklezi in acea partitie direct din pc

| WeAreSmart explică (pentru pozeanimate):

De unde pot sa iau Windows-ul si sa-l pun pe stik?

| WeAreSmart explică (pentru pozeanimate):

Eu am pus sa se descarce de pe torrnet, dupa ce se va finisa descarcarea il voi pune pe stik?

| pozeanimate a răspuns (pentru WeAreSmart):

De exemplu cu ultra iso il poti baga pe stik

| bella2332 a răspuns:

Asa am patit si eu si a trebuit sa mi iau alt hard

| FărăFiltru a răspuns:

Sunt de vină ramii, care intră în placa de bază, care se alimentează de la curent, de la alimentator, care intră in priză, deci e priza stricată. Schimbă priza şi ar trebui să meargă.