| lemke92 a întrebat:

Am vrut sa instalez windows 7 si cand a ajuns la Expanding Windows Files s-a blocat la 0% iar eu am scos Cd-ul cu windows afara fara sa i-mi dau seama ca in calculatorul meu nu se mai afla windows si acum nu il mai pot instala se incarca pana la jumate Windows is loading files iar apoi imi da o eroare cu titlul Windows Boot Manager si iar trebuie sa o i-au de la capat! Ce as putea face!

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Cine si-a bagat coada sa scoti DVD-ul la instalare, numai tu stii.
Incearca asta deocambdata. Sper sa te descurci, ca ai incurcat-o.
1. Booteaza de pe DVD
2. Apasa simultan "Shift+F10"
(iti apare o fereastra in care scrii)
bootrec /fixboot-Enter

bootrec /fixmbr-enter

bootrec /rebuildbcd- enter

| Deiuuuu21 a răspuns (pentru horia2012):

Salut tocmai ce am vrut sa reinstalez Windows și mi s-a blocat la 0 ce sa fac nu am scos cd

| ursey a răspuns:

Sa o iei de la capat si sa ai rabdare pana se instaleaza sa nu mai scoti CD-u pana nu vezi fereastra de desktop pe ecran laughing